کانال آب باستانی

مفهوم نشان کانال آب در دفینه یابی کانال آب در دفینه یابی: کانال آب باستانی بزرگترین عنصری که دفینه یاب را گمراه می کند، خبر نداشتن از طرز زندگی انسانهای دوران باستان، صنعت باستانی ، باورهایشان و رفتارهای اجتماعی آنها می باشد. به طور خلاصه، حرکت با توجه به شایعات، مشکلات زیادی را به همراه آورده است. به همین دلیل باز کردن این بحث مفید می باشد

کانال آب باستانی

کانال آب باستانی

زندگی های دوران باستان ، مثل ما بودند، مثل ما می خوردند می نوشیدند، و برای برطرف کردن نیاز هایشان کار می کردند، خانه داشتند، به آب نیاز داشتند، پاکیزگی داشتند…. دقیقا مثل ما….

در دوران باستان برای حمل آب به نقطه ای دیگر از خاکی که به آن رس گفته می شد، لوله های حلقوی شکل توخالی بودند پخته و استفاده می کردند. امروزه به جای این لوله های بتنی، آهنی و پلاستیکی استفاده می شود. همانطور که می بینید، نیازهایمان یکی می باشد،منطق حمل آب یکی بوده، فقط اسباب مورد استفاده تغییر کرده است.

لوله پیدا کردم، این چیست؟ در جواب این سوال، این عکسها را اضافه کردیم. انسانها برای برطرف کردن نیازهایشان از کیلومترها دورتر، از لوله های آب استفاده کرده اند. به مناطق مسکونی آورده و در آن پخش کرده اند، همانطور که در عکس بالا می بینیم. به همین شکل، کانال هایی برای تخلیه آب های کثیف تعبیه شده است.
حتی سیستم گرمایشی را برای بار اول، رومیان استفاده کرده اند، انسان از حرکت آب بهره برده است.

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0