بوی دفینه در گنج یابی

بوی دفینه در گنج یابی :

اکثر اتاقکها در اثر گذر زمان بر اثر عوامل طبیعی مثل زلزله ها درزهایی درونشون ایجاد میشه و گازها تخلیه شدن و البته در مورد سیاست کاری که اتاقکها در جایی باشن که قبل رسیدن بهشون باید از دالان عبور کرد و تهویه هوا و هواکش براش طراحی شده باشه که هوا کاملا عبور و مرور داشته باشه .

و اینکه گاهی شما میبینید اتاقکی وجود داره که کاملا  فضای درو با گل پخته و آهک عایق شده و شکاف ریز نمیتونه عاملی برای خروج گاز باشه . ببینید در مورد بویی که گفته میشه بیشتر دوستانی که در شمال کشور کار میکنن شنیدن بوی فاضلاب یعنی رسیدن به موفقیت و یعنی این بو همان بوی دفینه است ؛نه اینطور نیست.

تو شمال به دلیل رطوبت بالا و وجود آهک و گل رس شما در عمق بالای چهار متر به دلیل گل و آهک و جذب رطوبت بوی بد وگندیده ای رو احساس میکنید چون زیر زمین هوا تردد نداره و در همون لحظه برداشت خاک و برخورد هوای بیرون به داخل و ترکیبشون باهم شما چنین بویی رو حس خواهید کرد.

خود آهک یک عامل اصلی گاز بسیار مخرب و کشنده است پس هر گازیو به دفینه مربوط ندید . نم آهک و بخارو گازش خود یک عامل تهوع و سرگیجه هست پس با سرکه و این موارد نمیشه  جلوشونو گرفت خودتونو تو دردسر نندازید  . درسته سرکه ملکول های سمی رو میگیره ولی یادتون نره هر دم و بازدم در محل آلوده چه با وجود گازهای طبیعی و مصنویی یعنی قدم آدمو به مرگ نزدیک میکنه .

و مورد بعدی استفاده از موتور برق و یا کمپرسور درون دالانها و فضای بسته یعنی خودکشی به دست بی عقلی و نادان بودن . چندین مورد مرگ و در این مورد گزارش کردن . دلیلشم اینه که با روشن شدن کمپرسور اکسیژن فضا کمکم تموم و جاشو به گاز کشنده که پر از کربن خام هست میده که یهو احساس خواب آلودگی و تهوع و سرگیجه و در آخر مرگ میشه .

لطفا بدون تحقیق گام برندارید .

 

 

 

بوی دفینه در گنج یابی

بوی دفینه در گنج یابی و دفینه یابی

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0