شناسایی قبرهای سرداری

سه سنگ ایستاده در گنج یابی ، چنین موقعیتی گواه از قبرهای سرداری به تعداد سه عدد در منطقه است .. چنین نمادهای دارای نسخه گنج هستند و درون نسخه از این سه شاخص نامبرده شده و نقطه قبور در بالاتر از نماد یعنی اگر دقت کنید نمادها در پایین شیب قرار دارند و در راسته هر سنگ و هر شاخص شما به سمت طلوع خورشید گام بردارید و بیاید از شیب بالا به قبور برخورد میکنید ..دقیقا قسمتی که عکاس ایستاده و تصویر گرفته..

شناسایی قبرهای سرداری

شناسایی قبرهای سرداری

این نوع قبور دارای مقداری برجستگی کمی نسبت به محیط هستند مثل تلی بسیار کوچک نمایان است و اینکه وجود باد و باران باعث نشست کردن برجستگی و هماهنگ شدن با زمین اطراف شده و برای پیدا کردن قبور نیاز به نقطه زن و دستگاه با کیفیت بالا هست

کتاب گنجنامه احمد وزیر کامل دارای چه محتوایی است؟

در گنج نامه شیخ بهایی نسخه احمد وزیر مشخصات کامل گنج های ایران زمین نوشته شده است.کتابی ارزشمند ونایاب شامل بیش از ۲۱۰۰ سند از شهرهای ایران مناسب جهت استخراج اطلاعات تاریخی و علایم ونشانه ها مناسب محققین و دانشجویان علوم باستان می باشد.

 

در کتاب گنج نامه و نسخه نامه احمد وزیری ترجمه شده توسط استاد شیخ بهایی هزاران نسخه و اسناد از محلهای وجود گنج و دفینه و زیرخاکی در همه شهرهای ایران وجود دارد.

در این کتاب همچنین تله ها و طلسمات دفینه ها و گنجها، علائم و نشانه های کامل و جزئیات کامل دفینه ها و رمزگشایی آنها موجود است.

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

  1. admin_book :
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۸

    سلام. قربان به دلیل اینکه ایمیلی که وارد کردین درست نیست لطفا شماره تلگرام برای ما بفرستید یا اینکه از تلگرام برای ما پیغام دهید (به آیدی @tafsirnemad ) در اسرع وقت کتاب را براتون ارسال کنیم

  2. مسعود :
    ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

    سلام .یه عکس میخوام براتون بفرستم و به راهنمایی شما نیاز دارم

0