نشان عقرب در گنج یابی

شاید برای شما سوال باشد که نشان عقرب و مفهوم آن در گنجیابی چیست؟ نشان عقرب راه حل بوده تا در ادامه کار ،بهترین راه را انتخاب نماییم ! برای حل علامت عقرب باید خصوصیات این را خوب بدانید.یکی از خصوصیات عقرب زهر دار بودن و خطر آفرین بودنش است.به خاطر همین دفینه ایی را که می خواهید پیدا کنید رویش زهر ریختند یا تله فیزیکی دارد.

در این نوع حفاری باید بسیار مراقب بود.دفینه ایی است که با دشواری و زحمت زیاد می توانید آن را پیدا کنید.دفینه عقرب در استخر ،چاه هایی آب و یا در انبارهای زیر زمینی نزدیک علامت است.اگر عقرب داخل غار است در این صورت گنجینه اش  در انتها ترین قسمت غار است. دنبال سنگی بگردید که بتواند زیرش لانه عقرب باشد.گنجینه می تواند زیر این سنگ باشد. در اطراف و در زیر زمین می تواند اطاق کوچکی هم باشد.

دیده شده است که عکس و نشان عقرب در گنج یابی به معنی های مختلفی استفاده شده .

کارهایی که با سختی و زحمت زیاد انجام شده عکس نشان عقرب در اینجا موجود بودن یک خطر بزرگ را خبر می دهد.

مخصوصادر آسیاب ،استخر ،چاه ،غارها ،انبارهای زیر زمینی خیلی زیاد با خطر مواجه می شوید. تمام حوادث علائم و نمادها بطور کلی باید برسی شود وبعد از اینکه تله فیزیکی را از کار انداختیدجستجو را شروع کنید. اگر نشان عقرب تنها باشد نشانه دفینه و خطر است.عقرب یک علامت نادر ویکی از نمادهای مسیحیان است.ودر سنگ قبر کسانی که در خردسالی می میرند نیز می تواند دیده بشود.

عقرب با دم و یا مسیری  را که نگاه می کند می تواند جهت را نشان دهد.نشان عقرب نشان راهزانان است.

نشان عقرب در گنج یابی

نشان عقرب در گنج یابی و دفینه یابی

 

نماد عقرب در گنج یابی

نماد عقرب در گنج یابی و دفینه یابی

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0