جزوه دست نویس علامات و نشانه های گنج یابی به زبان عربی

مطلب امروز مبحث گنج یابی جزوه دست نویس علامات و نشانه های گنج یابی به زبان عربی را برای کاوشگران عزیز آماده کرده ایم. همانطور که می دانید گنج یابی مختص ایران نیست و بسیاری از کشورهای عربی نیز مطالعات و تحقیقاتی در این زمینه انجام می دهند. بنابراین یکی از با ارزش ترین مطالبی که در بین منابع عربی وجود دارد جزوه 90 صفحه ای نشانه های عربی است که به زبان عربی به همراه عکس های نمادها و نشانه ها گردآوری شده است.

جزوه علامات و نشانه های گنج یابی به زبان عربی

موضوع مهمی که قابل تامل کاوشگران فارسی زبان است، توضیح دادن جهت های قرارگیری نمادها و تندیس های باستانی می باشد.مثلا برای نماد صلیب در گنج یابی چندین حالت قرارگیری صلیب وجود دارد که همگی را بررسی و طبق تجربیات گرد آورنده توضیح داده است.

در ادامه عکسهایی از این جزوه را در مطلب قرار می دهیم که کاربران در صورت مشاهده مطالب به محتوای جزوه توجه کافی داشته باشند.

صفحه مربوط به جزوه گنج یابی عربی

 


دانلود کتاب ۳۸۰ سمبل و نشانه عربی

در مطلب دیگر کتاب 380 سمبل و نشانه عربی یکی از مراجع مهم کتب گنج یابی به زبان عربی می باشد که توضیحات مفید و مختصری درباره نمادهای

حیوانی و نشانه های کلی باستان شناسی را بیان کرده. از این رو اگر به زبان عربی آشنایی دارید می توانید هر کدام از این کتاب ها را مطالعه کنید و به علم دفینه یابی خود بیفزایید.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0