دانلود کتاب طلسم گنج پنهان

همانطور که میدانیم در گذشته در ایران بانکی وجود نداشته است و پادشاهان ایران و بسیاری از کشورهای دیگر مسکوکات ، طلا و نقره و سایر اموال و جواهرات خود را به شکل دفن کردن در زمین و دل کوهها پنهان می کردند.این پادشاهان یا به شکل نوشتن نسخه گنج مکان اصلی دفینه خود را یادداشت می کردند یا از طریق آثار سنگی مختلف بر روی زمین در ساخت و طراحی این نشانه های سنگی چنان دقتی میکردند طوریکه این آثار سالهای متمادی کاملا کاملا سالم مانده است و هنوز هم می تواند به عنوان نشانه دفینه استفاده شود.
همچنین دفینه گذاران بر این معتقد بودند با طلسمات می توانند مانع از دستیابی دیگران به این دفینه ها شوند. کتاب مذکور به نام طلسم گنج پنهان می باشد که در این زمینه کاربرد دارد.

کتاب طلسم گنج پنهان

دانلود کتاب طلسم گنج پنهان

در زیر صفحاتی از این کتاب را مشاهده می کنید و در صورت علاقه مند بودن می توانید اینکتاب 212 صفحه ای دانلود کنید. توجه داشته باشید متون این کتاب به زبان عربی و نسخه خطی می باشد.

صفحه ای از کتاب طلسم گنج پنهان


در ادامه با کتاب مفتاح طلاسم کنوز یا کتاب دایره المعارف و رمزگشای جامع انواع طلسمات، روش های کشف، شکستن، شق الارض، سرمه ها و…. دفینه و گنج ها همراه باآموزش کامل و روش ساخت طلسمات آشنا شوید

  • با تحقیق و تفحص در نسخه های خطی بالای 800  ساله و با زبان بسیار روان فارسی
  • راه حل ها ، شناختو رمزگشایی و خنثی سازی
  • رصد طلسمات گنج ها و دفینه ها
  • طلسمات قبل از اسلام و بعد از اسلام

روی عکس کلیک کنید

رمزگشای جامع انواع طلسمات

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0