دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی – حروف رمز

کتاب رمزگشایی خطوط باستانی یکی از بهترین و نایاب ترین کتابهای کهن را می خواهیم برای شما دراین قسمت به منصه ظهوربگذاریم. بلی….این کتاب یکی از نادرترین کتب خطی است که در مورد خطوط و الفبای کلیه تمدنهایی که بر روی کره زمین به وجود آمده اند. از حضرت آدم ابوالبشر تا حضرت محمد (ص) و کلیه پیامبران، امتها و تمدن ها. قبایل و ملت ها و مدنیت ها از تمامی طواف و شریعت ها و کتبی که بر پیامبران و مرسلین نازل گردیده است. و بطور کل تمامی علومی و خطوطی که فراموش و گمنام گردیده اند بصورت کامل و جامع توضیح داده است و رمزگشایی کرده است.

فروشگاه کتاب های الکترونیکی طلسم ها دربرگیرنده مجموعه کاملی از کتاب های گنجیابی، ارتباط با ارواح، دعانویسی، علوم خفیه، انواع فال، تقویم همسران، هیپنوتیزم، سحر و جادو و چشم سوم می‌باشد.

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی – حروف رمز

شرحی بر کتاب رمزگشایی خطوط باستانی

به جرات می توانیم بگوییم که یکی از نوادر موجود در رمزگشایی الفبای خطوط باستانی و تاریخی بوده است. که در حکم کلید و رمزگشا می باشد. در این کتاب خطی ارزشمند از تمامی زبان هایی که توسط انسان اختراع و ابداع گردیده، استفاده شده است. و در شناخت علم اسماء و صفات جامع و کامل بوده و در حکم گنجینه می باشد.

در کل بیش از ۱۰۰ زبان و صد نمونه خط و خطوط رارمزگشایی کرده است که در علم صنعه( علم حکمت قدم)، علم تمدن و تاریخی، اسناد و رموزات کتیبه های تاریخی و باستانی ، علم طب و علم قدم، علوم غریبه و…. کاربرد داشتهاست و ازنمونه های خطوط می توانیم به خطوط زیر اشاره کنیم:

قلم های طلسمات ( سیمیا ) – قلم شجری – قلم صولیانی – یونانی – کاهنی -قلم اسرار- سامی – صینی – هندی-برهمی – عقوبی-رومی- فرنجی – ارمنی -مصری – فنیقی – کوفی – قلم روحانیات – اسرار خوارزمی – خزری – قبطی – قرونیوش – لزاوشیوش-لارشوش-قمی – قلم اوفاق – احجار هرمس -لابلبوس – مسندات قدم – فهلوی – الینوس- افلاطونی و….

این کتاب بسیارنفیس با جدول بندی های منظم و خط کتابت شده بسیار زیبا و خوانا برای تمامی خط و خطوط شناسان علم باستان، تاریخ شناسان ، دانشجویان رشته باستان شناسی و خطوط قدیمی و علاقمندان علوم کهن و باستانی پیشنهاد می گردد.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0