دانلود کتاب کف بینی و شخصیت شناسی براساس خطوط دست

کتاب کف بینی و شخصیت شناسی براساس خطوط دست | برخی افراد اعتقاد بر این دارند که سرنوشت و طالع یک فرد را می‌توان از کف و خطوط موجود در دست او مشاهده کرد! خطوط موجود در کف دست، خبر از اسرار خاصی می‌دهند که فقط افراد خبره می‌توانند به آن دست پیدا کنند. برخی از دست‌ها شلوغ و آرام، برخی دیگر سخت و نرم و برخی دیگر زمخت و ظریف هستند. به این علم “کف‌بینی یا کف شناسی” گفته می‌شود.

فروشگاه کتاب های الکترونیکی طلسم ها دربرگیرنده مجموعه کتاب های علوم غریبه، علوم خفیه، هیپنوتیزم، انواع فال، دعانویسی، تقویم همسران، انواع اذکار و ارتباط با ارواح  می‌باشد.

دانلود کتاب کف بینی و شخصیت شناسی براساس خطوط دست

در کتاب کف بینی و شخصیت شناسی براساس خطوط دست نوشته‌ی هنینگ های لی یانگ، راهنمایی برای فن کهن کف بینی شرقی است و طریقه‌ی خواندن خطوط از روی دست و پیش بینی آینده را به شما خواهد آموخت.

هنینگ‌ های لی یانگ در سال گاو متولد شد. او همانند افراد دیگری که با همین علامت افلاکی متولد شده‌اند به هنر طالع‌بینی چینی علاقمند شد. این علاقه در خانواده او از هزار سال پیش وجود داشته و به ساگ یانگ چیو پون می‌رسد که یک طالع بین معروف چینی بود؛ به همین علت یانگ اقدام به نوشتن کتاب کف‌بینی چینی (Chinese palmistry: a guide to the ancient oriental art hand reading) نمود.

هنینگ‌ های لی یانگ (Henning Hai Lee Yang) از 1987 خود را وقف کار بسیار موفق طالع بینی چینی کرده و بیش از 38 کتاب در این زمینه نوشته است. او در زمینه ستاره‌شناسی چینی و غربی، صورت‌بینی و کف‌بینی تخصص دارد و همیشه در برنامه‌های رادیو و تلویزیون شبکه‌های جهانی حضور یافته و عضو دائم بسیاری از مجلات و روزنامه‌ها است.

کف بینی به معنای مطالعه خطوط منقوش بر کف دست، انگشتان و مطاله در شکل انگشتان و ناخن‌ها است. یونانیان باستان، مصریان، رومیان و هندی‌ها همگی کف‌بینی را روشی برای پیشگویی آینده می‌شناختند. سنت باستانی کف‌بینی در چین، ابزار بسیار توانایی برای آشکار نمودن جزئیات، شخصیت، سلامت، گذشته و آینده هر فرد است، برخی از پزشکان و روانشناسان غربی نیز برای تشخیص‌شان از متون کف‌بینی کاربردی استفاده می‌کنند.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0