دانلود کتاب اسرار گیاهان دارویی

کتاب اسرار گیاهان دارویی | انسان در طول تاریخ، با طبیعت نزدیکی خاصی داشته است و همواره به دنبال رسیدن به هدف خود که همانا سلامتی و سلامت زیستن بوده، برای شناخت گیاهان و آثار درمانی و شفابخش
آنها تلاش فراوانی کرده است. امروزه آثار دارویی و موارد استفادة آنها، در درمان و پیشگیری بیماری‌های گوناگون بر هیچ‌کس پوشیده نیست. هدف نگارنده از نگارش کتاب حاضر، پاسخ‌گویی به
نیاز وسیع جامعة امروز، به منظور دست‌یابی و آگاهی به کیفیت و شناسایی خواص و کاربرد گیاهان دارویی است. عنوان‌های برخی از فصل‌های کتاب عبارت‌ است از: سرکة سفید، تخمة
آفتابگردان، غوره، کشمش انگور سفید، برگ انگور فرنگی و… این کتاب، جلد نخست از مجموعه کتاب‌های گیاه‌درمانی است.

دانلود کتاب اسرار گیاهان دارویی

فروشگاه کتاب های الکترونیکی طلسم ها دربرگیرنده مجموعه کاملی از کتاب های علوم خفیه، همچنین کتاب هایی چون جفر جامع، کتاب جفر پانزده سری، کتاب جامع عباسی، جادوی فرعونیه و همچنین تسخیرات می‌باشد.

انگیزه اصلى چاپ این کتاب تلاش در جهت پاسخگویى به نیاز وسیع جامعۀ امروز به منظور دستیابى و آگاهى به کیفیت و شناسایى خواص و کاربرد گیاهان دارویى مى‌باشد. توجه داشته باشید در مورد مصرف هر گیاه نسخه‌اى به منظور شفاى یک بیمارى مشخص تجویز مى‌شود که دستورالعمل چگونگى مصرف دارو در آن قید گردیده است و لازم است داروهاى گیاهى تجویز شده را دقیقا با دستور یادشده و حتى‌الامکان زیر نظر پزشک تا بهبودى کامل مصرف نمایید.

در آخر به شما خوانندۀ عزیز توصیه مى‌شود، با توجه به مطالب فوق از کتاب اسرار گیاهان دارویى حداکثر استفاده را برده و پس از گرفتن نتیجه مطلوب به عنوان نوع‌ دوستى و شکرانۀ بازگشت سلامت بر جسم خویش این کتاب را به دوستان خود توصیه نمایید تا دیگران هم آن فیض ببرند. امید است بارى‌ تعالى از روى لطف و کرم خویش بر هر نسخه این کتاب، شفا عنایت به فرماید. ان شاء اللّه.

 

سه ویژگی کتاب اسرار گیاهان دارویی: 
۱. مؤلف، تنها در صدد بازگو کردن و بازنویسی مطالب پیشینیان نیست، بلکه سعی او در مرحله اول، نگارش تجربیات و تحقیقات شخصی خود است. این، سبب می‌شود خواننده این اثر با اعتماد بیشتری به این کتاب مراجعه نماید.

۲. سعی مؤلف بر آن است که تنها گیاهان- و به طور کلی داروهای مفردی- را ذکر کند که در دسترس عموم است، نه آنکه تنها بر اساس یگ گزارش موهوم، دارویی را ذکر کند.

۳. مؤلف، تنها به تحقیقات، بر اساس مبانی طب سنتی بسنده ننموده، بلکه گاه و به مناسبت‌هایی، مطالبی را بر اساس تحقیقات و مبانی طب جدید می‌نویسد.

 

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0