دانود کتاب آب درمانی (هیدروتراپی)

کتاب آب درمانی (هیدروتراپی) | آب درمانی نام کتاب کوچکی بود که تقریبا 150 سال پیش به رشته تحریر درآمده و جذبه گیرای آن نور امیدی را در فرد مریضی روشن کرد. نویسنده کتاب دانشمندی به نام شهیر الکسی سوفورین بود. وی با تصمیم شجاعانه خود نیروی شفابخش آب را برای معالجه مرض خویش بکار گرفت و موفق شد. این موفقیت نه تنها سلامتی پایداری را برای وی به ارمغان آورد، بلکه سرآغاز فصل جدیدی در طب نوین شد. او بود که برای مرتبه اول دریافت که نیروی شفابخش آب در مشوق حرارتی آن نهفته است. به عبارت دیگر، آب  هم تولید حرارت می کند، هرچند این جمله در ابتدا عجیب به نظر می رسد.  لازم به ذکر است که کنایپ درمان مدرن امروزی برای معالجه را در اختیار نداشت و آنچه این کتاب شرح داده است، همان وسایل ابتدایی هستن که الکسی سوفورین آنها را برای معالجه بیماران خود بکار می گرفت.

دانود کتاب آب درمانی (هیدروتراپی)

فروشگاه کتاب های الکترونیکی طلسم ها دربرگیرنده مجموعه کاملی از کتاب های علوم غریبه، متافیزیک، علوم خفیه، گنجیابی، هیبنوتیزم، ارتباط با ارواح، انواع فال، دعانویسی و تقویم همسران میباشد.

 

سوفورین بعدها روش معالجات خود را کاملتر کرده و روش استفاده از آب گرم را نیز بکار گرفت. این اثر با توجه به موضوع خاص و مهمی که در بردارد، توانسته تا امروز چندین بار تجدید چاپ شود .
در این کتاب با نیروی شفابخش آب آشنا شده و نکاتی بسیار مهم و کاربردی درخصوص این مایع حیاتی را فراگرفته و می توانید با بکاربردن این نکات و استفاده از تجربیات افرادی که توانستند با نیروی شفابخش آب بیماری های خود را معالجه کنند ، سلامتی را برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید.

 

کتابی که از نظر شما می گذرد، درباره مداوا از طریق امساک بحث می کند. کتابی است در موضوع خویش کمیاب و شاید در زبان فارسی نایاب. سراسر این کتاب را جریانات و سرگذشتهای واقعی پر کرده است و سپس امساک را تحت قواعدی منظم بیرون آورده و نشانه ها و علامات و تغییراتی که در ایام روزه برای روزه دار پیش می آید، همه را متذکر شده است.
اصل کتاب اب درمانی بقلم مؤلف شهیر الکسی سوفورین ، دانشمند روسی است. وی مطالب این کتاب را در مجله مشهور و معروف جهانی نوفویه فریمیا می نگاشته. افرادی که این محله را می خواندند و بیمار بودند از این طریق برای معالجه خویش استفاده می کردند و پس از بهبودی شرح تغییراتی که روزه در آنها پدید آورده بود، برای مؤلف می نوشتند.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0