تفسیر نماد عقرب در گنجیابی

تفسیر علامت عقرب در گنجیابی و دفینه یابی را ارمزو بررسی می کنیم نشان عقرب  راه حل بوده تا در ادامه کار ، بهترین راه را انتخاب نماییم!

براي حل و تفسیر علامت عقرب بايد خصوصيات اين را خوب بدانيد. يكي از خصوصيات عقرب زهردار بودن و خطر آفرين بودنش است . به خاطر همين دفينه ايي را كه مي خواهيد پيدا كنيد رويش زهر ريختند يا تله فيزيكي دارد .
در اين نوع حفاری باید بسیار مراقب بود. دفينه ايي است كه با دشواري و زحمت زياد مي توانيد آن را پيدا كنيد. دفينه عقرب در استخر ،چاه هاي آب و يا در انبار هاي زير زميني نزديك علامت است .اگر عقرب داخل غار است در اين صورت گنجينه اش در انتهاترين قسمت غار است.

تفسیر نماد عقرب در گنجیابی

تفسیر نماد عقرب در گنجیابی

دنبال سنگي بگرديد كه بتواند زيرش لانه عقرب باشد. گنجينه مي تواند زير اين سنگ باشد . در اطراف و در زير زمين مي تواند اطاق كوچكي هم باشد. ديده شده است كه عكس ونماد عقرب در معني هاي مختلفي استفاده شده. كارهايي كه با سختي و زحمت زياد انجام شده عكس عقرب در اينجا موجود بودن يك خطر بزرگ را خبر مي دهد. مخصوصا در آسياب، استخر، چاه، غارها، انبارهاي زير زميني خيلي زياد با خطر مواجه مي شويد .تمام حوادث علائم ونمادها بطور كلي بايد بررسي شود وبعد از اينكه تله فيزيكي را از كار انداختيد جستجو را شروع كنيد.

مفهوم نشان عقرب در دفینه

مفهوم نشان عقرب در دفینه

اگر عقرب تنها باشد نشانه دفينه و خطر است. عقرب يك علامت نادر و يكي از نمادهاي مسيحيان است . و در سنگ قبر كساني كه در خردسالي مي ميرند نيز مي تواند ديده بشود. عقرب با دم و يا مسيري را كه نگاه مي كند مي تواند جهت را نشان دهد . نشان عقرب نشان راهزانان است.

شرکت در کلاس های اموزش دفینه یابی و گنج یابی و تفسیر اثار تاریخی در لینک کلیک کنید

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0