درخواست تفسیر نماد و نشان

با سلام دوستان در این بخش از سایت فرمی را برای عزیزان طراحی کرده ایم تا نماد ها و نشانه های باستانی خودشونو برای تفسیر به ما ارسال کنند. سایت کتاب نایاب با مجرب ترین اساتید باستان شناسی مکان و منطقه شما را در عرض حداکثر تا 48 ساعت کاری تفسیر کرده و بصورت غیر حضوری نظرات اساتید مربوط به تفسیر نماد و نشان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درخواست تفسیر نماد و نشان

درخواست تفسیر نماد و نشان

موارد مهم هنگام  درخواست کارشناسی

هموطنان عزیز توجه داشته باشید به منظور دریافت مطلوب ترین نتیجه کارشناسی شما می بایست در قسمتی که مربوط به ارسال عکس می باشد باید از جهات مختلف منطقه برای ما تصاویری را ارسال کنید و در بخش های دیگر فرم شماره تلفن یا ایمیل ارتباطی خودتان را بصورت دقیق ارسال کنید تا در صورت لزوم کارشناسان سایت با شما تماس گرفته و یا از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار کنند.

اگر دسترسی به ایمیل نداشته باشید در بخش توضیحات “پیام شما” شماره تلفن تلگرام یا واتساپ ویا آی دی اینستاگرام خود را یادداشت کنید.

هزینه تفسیر نماد و نشان

دوستان هزینه ای که برای درخواست کارشناسی که ارسال می کنید 50 هزار تومان در نظر گرفته شده و اگر منطقه شما طبق تشخیص اساتید طبیعی باشد، هزینه عودت داده خواهد شد. عزیزان توجه داشته باشید که پرداخت شما بصورت کاملا ایمن می باشد و از طریق درگاه معتبر زرین پال انجام می شود و قابل پیگیری می باشد.


     

     

     

    0