دوره آموزشی تفسیر آثار و تشخیص علایم باستانی

دوستان سلام در طی مدتی که در پیج اینستاگرام مطالب گوناگونی از نمادها و نشانه ها قرار داده ایم؛ اکنون تصمیم گرفتیم مطالبی را در قالب دوره آموزشی تفسیر آثار و تشخیص علایم باستانی و شناخت آثار به صورت صوتی و تصویری بسیار ریز و موشکافانه خدمت شما ارائه دهیم.

در این مجموعه آثار و علایمی که تاکنون در پیج انتشار داده نشده اند اشاره شده و عکس و نمادهایی که توسط شما عزیزان بصورت دایرکت در پیچ اینستاگرام به ما ارسال شده توضیح داده ایم.

عکس ها و فیلم های آموزشی  شامل 650 تفسیر کامل با 2200 فایل صوتی آموزشی تفسیر آثار در این پکیج باستان شناسی ارزشمند قرار داده شده.

عزیزانی که عکس های خود را به ما در طول فعالیت این پیج فرستاده اند می توانند تفسیر نمادهای خود را در این کانال بصورت کاملا علمی و تحقیق شده دریافت کنند.

در ادامه چند نمونه از این تفاسیر و آموزش ها را برای شما آماده کرده ایم.

دوره آموزشی تفسیر آثار

دوره آموزشی تفسیر آثار

شرایط عضویت در دوره آموزشی تفسیر آثار

دوستان توجه داشته باشید که عضویت در کانال محدود می باشد و می بایست فرم موجود در زیر این صفحه را پر کنید تا لینک عضویت به صورت خودکار به شما ارسال شود. حتما دقت کنید که باید شماره تلگرام داشته باشید و در قسمت شماره تماس، شماره ای را وارد کنید که حساب کاربری تلگرام داشته باشد.

هزینه شرکت در دوره تا آخر مهر ماه 98 تنها هشتاد هزار تومان است. تخفیف این دوره فقط تا آخر مهر ماه است و بعد از این مدت حتما افزایش خواهد داشت. دوستان توجه داشته باشید که جمع آوری این دوره حاصل تلاش و تجربیات بسیار طولانی بوده و ارزش مادی این آموزش ها و تفسیر ها بسیار زیاد از این مبالغ است. تنها شما با پرداخت این هزینه حداقل با 650 نماد و آثار تفسیر شده در شهرهای مختلف ایران بصورت کامل آگاه می شوید.

پرداخت بصورت آنلاین از طریق درگاه زرین پال انجام می شود که می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر پرداخت کرده و پیگیری نمایید.برای مراجعه به صفحه نماد اطمینان درگاه پرداخت زرین پال در اینجا کلیک کنید.

بعد از مرحله تکمیل فرم، لینک عضویت کانال تلگرام برای شما ارسال میشود و تنها با یک کلیک می توانید عضو کانال شوید و از آموزش های ما بهره مند شوید. در صورت نیاز و برای هرگونه سوال می توانید با ادمین در ارتباط باشید.

    0